Okazion shitet apartament 3+1 ne qender

 • €70,000
 • €65,000
andon naci
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7089
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 122

Okazion shitet apartament 3+1 ne qender

andon naci
 • €70,000
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 7089
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7089
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 122

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 3+1 ne qender tek muzeumi.

Apartamenti ndodhet ne qender , prane shkollave , marketeve , farmacive ku ploteson te gjitha facalitetet.

Ndodhet ne katin e 4 jo te fundit dhe ka nje siperfaqje prej 122 m2 .

Eshte i organixuar ne 3 dhoma gjumi , salle ndenjeje , kend gatimi , tualet dhe ballkon.

I pajisur me dokumentacione te rregullta.

CMIMI I DISKUTUESHEM.

 • Address andon naci

Detajet

 • Property ID: 7089
 • Cmimi: €70,000
 • Property Size: 122 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!