Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Durres

 • €65,000
Rruga Marta Buda, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4851
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 152
 • 2004
 • Year Built

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Durres

Rruga Marta Buda, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 4851
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4851
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 152
 • 2004
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 prane tregut fruta perime, ndodhet shume prane qendres. Zona eshte e qete dhe e paster, ku te ofrohen te gjitha facilitet.
Ndertimi eshte i vitit 2004, i testuar nga termeti dhe i pa demtuar. Objekti eshte ne formen e rezidencen, ku te ofron dhe post per parkim.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, koridor, 2 ballkone, dhe 2 wc.
Struktura e ndertimi te lejon qe ju te ndryshoni organizimin e apartamentit, gjithashtu dhe siperfaqja e paster brenda ne banese eshte 138m.

Apartamenti eshte me Certifikat Hipotekore.

 • Address Rruga Marta Buda, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4851
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 152 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2004
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!