Okazion Shitet Apartament 3+1 ne qender

 • €78,500
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4959
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 157
 • 2004
 • Year Built

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne qender

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €78,500

Përmbledhje

Property ID: 4959
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4959
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 157
 • 2004
 • Year Built

Përshkrimi

Okazion.

Apartament ne shitje ne lagjen nr.6. Nje nga zonat me te preferuara te qytetit, e cila te ofron te gjitha facilitetet si, shkolla, markete, qendra shendetsore, institucione etj. Zona eshte e qete dhe e paster.
Ndertimi eshte rezidence private me nje hyrje ne kat, i ndertuar ne vitin 2004 me punime cilesore dhe i testuar nga termeti.
Apartamenti organizohet nga nje siperfaqje rreth 157m me 2 dhoma gjumi, 2 salla ndenje, 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 2 wc dhe nje ballkon qe te shoqeron tek te gjitha dhomat.
Cmimi eshte okazion me cmimet rreth zones dhe nga ndertimet e ngjashme me 20% me ulet. Mundesi e mire te perfitoni nga ky okazion

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4959
 • Cmimi: €78,500
 • Property Size: 157 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2004
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!