Okazion Shitet Apartament 2+1 tek Stadiumi

 • €42,000
Rruga Eqerem Shijaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6913
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 86

Okazion Shitet Apartament 2+1 tek Stadiumi

Rruga Eqerem Shijaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €42,000

Përmbledhje

Property ID: 6913
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6913
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 86

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 prane stadiumit , Durres.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane qendres.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2 i shfrytezueshem.

Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , 2 ballkone , koridor te bollshem , aneks gatimi , parabanjo , banjo.

Dhoma e femijeve ka nje siperfaqe prej 14 m2 ndersa ajo matrimorniale ka nje sierfaqe me te madhe rreth 16 m2 dhe eshte e organizuar me ballkon brenda.

Te gjitha ambientet jane te pajisura me kondicioner.

Salla e ndenjes ka nje siperfaqe prej 20 m2  ku ndodhet dhe aneksi i gatimit.

CMIMI OKAZION.

 • Address Rruga Eqerem Shijaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6913
 • Cmimi: €42,000
 • Property Size: 86 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!