09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Okazion Shitet apartament 2+1 tek stadiumi

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€36,500

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në katin e 5-të ne zonën e stadiumit. Zona është e qetë dhe e pastër, ndodhet pranë gjimnazeve dhe spitalit.
Ndërtimi është egzistues 5 katësh dhe i pa dëmtuar nga tërmeti. Apartamenti është në katin e fundit, i izoluar dhe pa lageshtirë. Apartamenti organizohet me anë të një koridori që të shoqëron ne sallën e ndjenjes, 2 dhomat e gjumit që janë me ballkone, dhe tek wc. Një pjesë e ballkonit është kthyer në aneks gatimi.

 201 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €36,500
 • Siperfaqja prones: 82 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjot: 1
 • Year Built: 1994
 • Tipi prones: Apartamente 2+1, Apartmente
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion shitet apartament 2+1 ne plazh

Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 70

Apartamente 2+1

Lori Fast

3 weeks ago

€29,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 70

Apartamente 2+1

3 weeks ago

€128,000
Shitet apartament kati I-të i një objekti 3 katësh

Shitet apartament kati I 2-të I një objekti 3 katësh.

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 160

Vila

Lori Fast

2 weeks ago

€128,000

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 160

Vila

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi

NEXT PROPERTY

Okazion Apartament 2+1 ne qender

Okazion Apartament 2+1 ne qender
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!