Okazion Shitet apartament 2+1 tek stacioni trenit

 • €79,000
Rruga Adria, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7763
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 158

Okazion Shitet apartament 2+1 tek stacioni trenit

Rruga Adria, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €79,000

Përmbledhje

Property ID: 7763
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7763
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 158

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 tek stacioni trenit, ne qender. Zona eshte nga me te preferuarat ne qytet, pasi te lidh me te gjitha rruget kryesore te qytetit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10, jo i fundit. Prona organizohet me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe me nje soxhorno te madhe rreth 80m e cila ka dhe dalje ne ballkon. Siperfaqia totale eshte 158m. Kjo prone te jep mundesi qe te krijoni nje ambient ndenje ndryshe nga cfare ofrojne apartamentet e tjera.

Cmimi eshte okazion, 500 euro/m

 • Address Rruga Adria, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7763
 • Cmimi: €79,000
 • Property Size: 158 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!