Okazion shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori

 • €74,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6570
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Okazion shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €74,000

Përmbledhje

Property ID: 6570
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6570
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori pranë ABI BANK.

Apartamenti është 2+1 i konvertuar me një sipërfaqe 80 m2. Përfshin 2 dhoma gjumi , 1 sallë ndenjeje , kënd gatimi , 1 tualet.

Banesa ndodhet në katin e 2-të me ashensor.

Eshte i pajisur me kondicioner  dhe mobilim të ri.

Cmimi okazion.

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 6570
 • Cmimi: €74,000
 • Property Size: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!