Okazion shitet apartament 2+1 qendër

 • €48,000
Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5503
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Okazion shitet apartament 2+1 qendër

Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €48,000

Përmbledhje

Property ID: 5503
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5503
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Përshkrimi

Okazion shitet apartamenti 2+1 në qendër , pranë muzeumit.

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 73 m2 është i organizuar nga një sallë ndenjeje , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Orientimi i baneses është Jug-Perëndim.

Mobilimi është i gjithi i ri.

 

 • Address Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5503
 • Cmimi: €48,000
 • Property Size: 73 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!