Okazion shitet apartament 2+1 qender

 • €62,000
Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 2+1 qender

Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €62,000

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1  qender.

Apartamenti ndodhet ne qender ne nje zone te preferuar ndodhet prane shkollave , marketeve , farmacive  ku mundeson te gjitha facilitetet.

Siperfaqja  e apartamentit eshte 97 m2 ku eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi , nje salle ndenjeje , koridor i cili te shoqeron ne te gjitha mabientet e apartamentit ,  kend gatimi , ballkon dhe tualet.

 

 • Address Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7061
 • Cmimi: €62,000
 • Property Size: 97 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne bulevard

€67,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 95

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne lagjen nr.18

€39,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 80

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazhd

€75,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 141

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!