Okazion Shitet Apartament 2+1 prane Stadiumit

 • €39,000
Rruga Vaso Pasha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7909
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane Stadiumit

Rruga Vaso Pasha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €39,000

Përmbledhje

Property ID: 7909
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7909
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane Stadiumit, lagja nr. 18 ndertim parafabrikat ne katin e 3.
Apartamenti eshte i restauruar dhe i kompletuar. Organizohet nga nje siperfaqie rreth 78m, ku ne hyrje te apartamentit eshte nje koridor i cili te shoqeron ne ambjentet, ne 2 dhomat e gjumit, soxhorno dhe tualet.
Dhoma e femijece eshte rreth 10m ndersa dhoma matrimoniale eshte rreth 14m, ndersa soxhorno eshte rreth 30m dhe ne anen e saj ka aneksin e gatimit. Tualeti eshte me dritare.
Apartamenti ka organizim te rregullt dhe mobilimi eshte i gjithi i ri dhe cilesore.

 • Address Rruga Vaso Pasha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7909
 • Cmimi: €39,000
 • Property Size: 78 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!