Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres i kompletuar

 • €59,000/i kompletuar
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9550
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 86

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres i kompletuar

Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €59,000/i kompletuar

Përmbledhje

Property ID: 9550
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9550
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 86

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres i kompletuar. Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta nga Bashkia Durresit. Ndertimi eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensor. Ka siperfaqje totale 86m dhe siperfaqje banimi 76m. Organizohet me ane te nje koridori qe te shoqeron te 2 dhomat e gjumit, ne tualet dhe soxhorno. Ka dalje ne ballkon nga soxhorno dhe dhoma e gjumit. Mobilimi eshte pothuajse i pa perdorur dhe teper cilesor. I projektuar me Arkitekt dhe shitet sic eshte ne foto.
Cmimi eshte 59.000 euro.
Prona eshte me dokument te rregullt Hipotekor

 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9550
 • Cmimi: €59,000/i kompletuar
 • Property Size: 86 m²
 • Bedrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!