Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres

 • €65,000
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8265
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres

Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 8265
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8265
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres ne katin e 2 prane Gjykates ne lagjen Sefer Efendiu. Zona eshte prane qendres dhe ofron te gjitha facilitetet.
Ndertimi eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti. Eshte i veshur me kapot nga jasht.
Apartamenti ka siperfaqje 96m dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno, aneks te spostuar, 2 ballkone dhe tualet me dritare.
Prona eshte e investuar dhe e sapo arreduar. Paisjet elektroshtepiake jane te gjitha nga me cilesore, shtruar me parket cilesor etj.
Shitet e kompletuar ose jo.

 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8265
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 96 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!