Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

 • €63,000
Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9411
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 97

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €63,000

Përmbledhje

Property ID: 9411
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9411
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 97

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem prane Pishave te buta, Prestig Resort, Fafa , Klajdi etj.
Apartamenti eshte ndertim i ri dhe cilesor, i veshur me termo Izolim nga Jasht ( Sistem Kapot ).
Ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi 3 katesh. Apartamenti ka siperfaqje97m dhe organizohet ne 1 koridor, soxhorno, tualet, 2 dhoma gjumi dhe ballkon. Nodhet ne brezin e pare dhe shume prane detit.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 9411
 • Cmimi: €63,000
 • Property Size: 97 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!