Okazion Shitet apartament 2+1 plazh Iliria

 • €40,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4543
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 72
 • 2006
 • Year Built

Okazion Shitet apartament 2+1 plazh Iliria

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 4543
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4543
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 72
 • 2006
 • Year Built

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 plazh Iliria.
Apartament 2+1 ne zonen e plazhit, stacioni Iliria, prane Holiday.
Zona eshte e qete dhe e paster. Ndertimi eshte rezidence familiare, ndertimi eshte i ri, me ashensor dhe Administrator qe kujdeset per ambjentet e banimit. Apartamenti eshte ne katin e 4 nga toka me ashensor. Siperfaqja e paster eshte 72m, perbehet nga dy dhoma gjumi me siperfaqje 12m dhe 16m te orientuara nga lindja dhe perendimi. Soxhorno eshte me siperfaqje rreth 30m dhe wc eshte me dritare. Ballkoni eshte me siperfaqje rreth 8m me orientim lindje-perendim dhe ka nje tende per diellin.
Zona te ofron dhe poste parkimi.

Okazion Shitet apartament 2+1 plazh Iliria Durres

Per prona te ngjashme klikoni ketu

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4543
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 72 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!