Okazion Shitet Apartament 2+1 perball Flag Shipit

 • €77,500
Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7793
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116

Okazion Shitet Apartament 2+1 perball Flag Shipit

Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €77,500

Përmbledhje

Property ID: 7793
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7793
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 perballe Flag Shipit ne qender te qytetit. Ndertimi eshte i ri dhe apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit ose i dyti nga toka.  Organizohet me 2 dhoma gjumi. soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi, i shtruar i gjithi me parket dhe eshte i veshur nga jashte me sistem Kapote ( polisterol ). Apartamenti ka nevoje vetem per mobilimin tuaj.
Siperfaqe te paster 106m dhe siperfaqie totale 116m. Dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7793
 • Cmimi: €77,500
 • Property Size: 116 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!