Okazion shitet apartament 2+1 ne Vollga

 • €80,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7489
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 107
 • 0
 • Lot m²

Okazion shitet apartament 2+1 ne Vollga

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €80,000

Përmbledhje

Property ID: 7489
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7489
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 107
 • 0
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 ne Vollga ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit gjithashtu prane shetitores , shkollave , marketeve etj.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe eshte i organizuar nga : 2 dhoma gjumi , nje songiorno , kend gatimi , ballkon dhe tualet.

Apartamenti shitet i mobiluar.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7489
 • Cmimi: €80,000
 • Property Size: 107 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!