Okazion shitet apartament 2+1 ne qender

 • €60,000
 • €65,000
Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 2+1 ne qender

Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €60,000
 • €65,000

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 ne qender prane terminalit.

Apartamenti ndhodhet në një zonë të qetë dhe plotëson të gjitha facilitetet.

Banesa është e mirë organizuar , ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe disponon

2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , 2 tualete.

Cmimi është i negociueshëm.

 365 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6690
 • Cmimi: €60,000
 • Property Size: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 2+1+2

€70,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 127

Apartament 2+2+2 jepet me qera

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Okazion shitet apartamenti 2+1 qender

€52,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Okazion shitet apartament 2+1 qender

€62,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!