Okazion Shitet Apartament 2+1 ne qender te Durresit

 • €700/euro/m
Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10132
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 125

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne qender te Durresit

Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €700/euro/m

Përmbledhje

Property ID: 10132
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10132
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 125

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne qender te Durresit, prane postes dhe sheshit Pranvera.
Zona eshte nga me te mirat ne Durres, ka prane stacionet e urbanit, institucionet, shkollat, markete dhe shume facilitete te tjera.
Ndertimi eshte i ri , 9 katesh ku 3 jane e pare jane ambjente komerciale, 5 kate jane per banim dhe 1 kat nen toke sherben per parkimin.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit me siperfaqje totale 125m dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno te madhe, koridor i cili te shoqeron ne cdo ambjent te apartamentit, 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale, ambjent te vecant per lavanderin dhe nje ambjent tjeter te vecant per depo.
Apartamenti eshte i pa perfunduar dhe shitet i tille qe bleresi ti kryej sipas deshires. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane te perfunduara.
Cmimi eshte okazion vetem per 700 euro /m
Dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Shiko KETU per prona te tjera ne shitje

 • Address Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10132
 • Cmimi: €700/euro/m
 • Property Size: 125 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!