Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender kati 4

 • €80,000
Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8130
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 124

Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender kati 4

Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €80,000

Përmbledhje

Property ID: 8130
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8130
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 124

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender kati 4 ,prane Ambulances . Zona eshte e qete dhe te ofron te gjitha facilitetet e jeteses ne qendres, prane shkollave 9-vjecare, marketeve, qendrave shendetsore, institucioneve etj.
Apartamenti eshte me siperfaqie totale 124m dhe siperfaqie te paster 118m. Organizohet me nje koridor ne hyrje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, soxhorno, ambjente lavanderie dhe aneks gatimi i vecante.
Ofron mundesi pershtatje edhe ne apartament  3+1.

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8130
 • Cmimi: €80,000
 • Property Size: 124 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!