Okazion Shitet Apartament 2+1 ne qender

 • €68,000
Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8731
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 69

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne qender

Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €68,000

Përmbledhje

Property ID: 8731
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8731
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 69

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne qender prane postes. Zona eshte nga me te preferuarat te Durresit.
Ndertimi eshte i ri me ashensor dhe ka administrator per mirembajtje.
Apartamenti eshte me siperfaqje rreth 69m dhe ofron pamje nga rruga kryesore.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt pronesie
Cmimi eshte i diskutueshem

 • Address Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8731
 • Cmimi: €68,000
 • Property Size: 69 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!