Okazion Shitet apartament 2+1 ne plazh

 • €45,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4465
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • 2020
 • Year Built

Okazion Shitet apartament 2+1 ne plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €45,000

Përmbledhje

Property ID: 4465
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4465
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • 2020
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e plazhit prane Kalit Trojes. Apartamenti eshte ne katin e 6-te me ashensor. Ndertimit eshte I ri dhe cilesor.

Zona eshte shume prane me qytetin.

 

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4465
 • Cmimi: €45,000
 • Property Size: 94 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2020
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!