Okazion Shitet Apartament 2+1 ne lagjen nr.18

 • €39,000
Rruga Erzeni, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7818
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne lagjen nr.18

Rruga Erzeni, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €39,000

Përmbledhje

Property ID: 7818
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7818
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Okazion shitet apartament  2+1 ne lagjen nr.18 prane stadiumit. Ndertimi eshte Parafabrikat. Zona eshte e qete dhe e mire organizuar me parqe, hapesira parkimi, kopeshte etj.
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet bashke me mobilimin per te interesuarit.
Siperfaqia eshte rreth 80m dhe e mire organizuar.

 • Address Rruga Erzeni, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7818
 • Cmimi: €39,000
 • Property Size: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!