Okazion shitet apartament 2+1 ne Currila

 • €138,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albani
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7439
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 138
 • 0
 • Lot m²

Okazion shitet apartament 2+1 ne Currila

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albani
 • €138,000

Përmbledhje

Property ID: 7439
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7439
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 138
 • 0
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 ne Currila, tek kompleksi i pallateve.

Apatamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe preferuar te qendres gjithashtu edhe shume prane bregdetit.

Ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , salle ndenjeje , kend gatimi, 2 ballkone , 2 tualete ,

gjithashtu  mundeson pamjen nga kodra dhe deti.

Apartamenti eshte ne ndertim e siper.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albani

Detajet

 • Property ID: 7439
 • Cmimi: €138,000
 • Property Size: 138 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!