Okazion Shitet Apartament 2+1 ne bulevard

 • €67,000
 • €65,000
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7883
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne bulevard

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €67,000
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 7883
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7883
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne bulevard ne lagjen nr.11.
Zona me e kerkuar ne qytet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit me ashensor dhe organizohet nga nje siperfaqie 95m, nga te cilat 90m jane te pastra.
Apartamenti ka orientim nga lindja me 2 dhoma gjumi, soxhorno, tualet me dritare, ballkon dhe nje depo magazinimi.
Shitet i kompletuar .
Apartamenti eshte me hipotek

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7883
 • Cmimi: €67,000
 • Property Size: 95 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!