09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazh

Rruga Edit Durham, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€59,000

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zona me te qeta te qytetit ne lagjen nr.5 , shume prane qendres. Ndertim i ri dhe me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8. Dhomat e gjumit jane te rregullta, ka nje ballkon i cili i pershkron ambjentet e gjumit.

Garazhi eshte gjysem nen toke i mbyllyr me qepen. Ka siperfaqje 24m

Me Certifikat Hipotekore

 724 Shikime total,  8 Shikime sot

  • Address: Rruga Edit Durham, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • State/county: Bashkia Durrës
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: al

Detajet

  • Cmimi: €59,000
  • Siperfaqja prones: 116 m²
  • Tipi prones: Apartamente 2+1
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion Shitet truall ne Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 500

Toke Truall

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€75,000

Bed: 1Bath: 1m²: 500

Toke Truall

2 weeks ago

€37,000

Shitet apartament 2+1

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€37,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion apartament 2+1 ne qender i kompletuar

NEXT PROPERTY

Okazion shitet toke bujqesore

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!