Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazhd

 • €75,000
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7808
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazhd

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €75,000

Përmbledhje

Property ID: 7808
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7808
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazhd ne lagjen nr.5 ne Durres prane parukeri Bora & Sara, vetem 5 minuta nga qendra. Ndertimi eshte i vitit 2002 me ashensor. Apartamenti eshte me siperfaqie 141m dhe organizohet me 2 dhoma gjumi te medha, koridor, soxhorno te madhe, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Gjithashtu disponohet edhe nje garazhd me siperfaqie 24m.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Pronat jane me dokumenta Hipotekore

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7808
 • Cmimi: €75,000
 • Property Size: 141 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!