Okazion Shitet Apartament 2+1 i pa perfunduar

 • €48,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion Shitet Apartament 2+1 i pa perfunduar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €48,000

Përshkrimi

Shitet Apartamenti ne lagjen nr.2 prane koder Viles. Ndodhet shume pran Gjykates, Xhamis dhe Bashkis.
Ndertimi eshte i ri, me veshje kapot ( termoizoluese ) dhe pa i demtuar nga termeti. Apartamenti ofron pamje te bukur te qytetit dhe detit. Zona eshte e paster dhe e qet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensor dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno, 2 ballkone dhe nje tualet me dritare, por te ofron mundesin per te krijuar nje tualet te dyte ne dhomen e ciftit.
Shitet i pa perfunduar, ne menyre qe bleresi te ket mundesin ta perfundoj sipas shijeve qe ka.
Siperfaqja eshte 104m.
Disponon dokumentacion te rregullt

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8480
 • Cmimi: €48,000
 • Property Size: 104 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 prane spitalit Durres

€60,000/I mobiluar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 106

Okazion prane Stacionit Trenit

€65,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 120

Shitet apartament 2+1 i mobiluar

€55,000/i mobiluar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 82

Okazion Shitet Apartament tek lulishtja

€65,000/i mobiluar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!