Okazion Shitet apartament 2+1 egzistues

 • €53,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4970
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • 1986
 • Year Built

Okazion Shitet apartament 2+1 egzistues

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €53,000

Përmbledhje

Property ID: 4970
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4970
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • 1986
 • Year Built

Përshkrimi

Okazion.

Apartament ne shitje ne lagjen nr.6. Nje nga zonat me te preferuara te qytetit, e cila te ofron te gjitha facilitetet si, shkolla, markete, qendra shendetsore, institucione etj. Zona eshte e qete dhe e paster.
Ndertimi eshte egzistues dhe i restauruar totalisht me punime cilesore dhe i testuar nga termeti.
Apartamenti eshte ne katin e 2 dhe organizohet nga nje siperfaqje rreth 78m me 2 dhoma gjumi, korridor, wc, salle ndenje dhe ballkon i pershtatur ne aneks
Cmimi eshte okazion , pasi restaurimi i prones eshte cilesor.

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4970
 • Cmimi: €53,000
 • Property Size: 78 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 1986
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!