Okazion shitet apartament 2+1

 • €48,000
Materniteti i Durrësit, Spiro Treska, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6869
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Okazion shitet apartament 2+1

Materniteti i Durrësit, Spiro Treska, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €48,000

Përmbledhje

Property ID: 6869
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6869
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 mbrapa martenitetit.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane qendres. Pallati eshte i pa demtuar nga termeti dhe eshte prane farmacive , klinikave , Deges se Policise etj. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizur ne 2 dhoma gjumi , 2 ballkone ku njeri ballkon eshte ne nje prej dhomave te gjumit , salle ndenjeje , kend kuzhine dhe tualet.

CMIMI OKAZION

 • Address Materniteti i Durrësit, Spiro Treska, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6869
 • Cmimi: €48,000
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!