Okazion shitet apartament 2+1

 • €37,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6171
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 58

Okazion shitet apartament 2+1

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €37,000

Përmbledhje

Property ID: 6171
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6171
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 58

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 . Lagja 18. Pranë Spitalit Amerikan.

Ndodhet në një zonë të qetë pranë qendrës.

Apartamenti ndodhet ne katin e katërt jo të fundit. Ka nje siperfaqje prej 58 metrash.

Banesa është e mirëorganizuar me 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , tualet .

Apartamenti ka një mobilim modern dhe shitet i tillë.

Cmimi okazion.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6171
 • Cmimi: €37,000
 • Property Size: 58 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!