Okazion shitet apartament 2+1

 • €36,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 2+1

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €36,000

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 pranë Spitalit Amerikan.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë pranë qendrës. Ka një sipërfaqje rreth 58 metrash dhe posedon 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , tualet .

Cmimi okazion.

 186 Shikime total,  12 Shikime sot

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6155
 • Cmimi: €36,000
 • Property Size: 58 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet apartament 2+1 me qera

€220
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 148

Apartament 2+1 i mobiluar ne spitall me oborr

€160
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Jepet me qera apartamenti 2+1

€220
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 145

Okazion shitet apartament 2+1

€37,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 58

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!