Okazion Shitet apartament 2+1 Golem

 • €33,000
Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5529
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Okazion Shitet apartament 2+1 Golem

Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania
 • €33,000

Përmbledhje

Property ID: 5529
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5529
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 2+1 në zonën e Golemit.

Banesa është e pa dëmtuar nga tërmeti. Ka nje sipërfaqe prej 74 metrash dhe është e organizuar në dy dhoma gjumi , sallë ndenjeje , koridor dhe tualet.

Apartamenti është i hipotekuar.

 • Address Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 5529
 • Cmimi: €33,000
 • Property Size: 74 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!