Okazion shitet apartament 2+1

 • €90,000
Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 2+1

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €90,000

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë zonës së stadiumit.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë , të pastër dhe gjithashtu plotëson të gjitha facilitetet.

Pallati është i testuar nga tërmeti dhe është i padëmtuar. Baneaa është e organizuar nga dy dhoma gjumi , verandë , aneks gatimi dhe dhomë ngrënie , sallë ndenjeje dhe tualet.

Vjen okazion së bashku me apartamentin edhe garazhi me një sipërfaqje prej 16 m2.

I arreduar me mobilim të ri dhe komod.

 187 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5397
 • Cmimi: €90,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet apartament 2+1 me qera

€220
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 148

Apartament 2+1 i mobiluar ne spitall me oborr

€160
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Jepet me qera apartamenti 2+1

€220
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 145

Okazion shitet apartament 2+1

€37,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 58

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!