Okazion shitet apartament 1+1

 • €25,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5265
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66

Okazion shitet apartament 1+1

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €25,000

Përmbledhje

Property ID: 5265
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5265
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66

Përshkrimi

Shitet apartameneti 1+1 në plazh. Rruga ” Pavarësia”.

Banesa ndodhet në një zonë të populluar gjatë gjithë vitit dhe gjithashtu pranë shkollave , marketeve etj.

Pallati është i testuar nga tërmeti dhe është i padëmtuar.

Apartamenti është i organizuar nga nje sallon ndenjeje , dhomë gjumi dhe një tualet.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5265
 • Cmimi: €25,000
 • Property Size: 66 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€27,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Dr

€250
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Shitet Apartament 1+1 tek stacioni trenit

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!