Okazion shitet apartament 1+1 te Naim Frasheri

 • €36,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5244
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • 1970
 • Year Built

Okazion shitet apartament 1+1 te Naim Frasheri

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €36,000

Përmbledhje

Property ID: 5244
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5244
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • 1970
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 lagjia nr.18 ndertim egzistues. Banesa eshte e pa demtuar nga termeti. ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi 3 katesh.

Orientimi eshte jug-lindje. Organizohet me dhome gjumi, dhome ndenje, koridor, wc me dritare dhe ballkon i kthye ne aneks gatimi, gjithashtu ka dhe nje depo rreth 2m ne dhomen e gjumit.
Shtepia ka nje siperfaqje rreth 55m te pastra brenda mureve. Eshte hipotekuar dhe me dokumenta te rregullta per shitje.
Cmimi 40.000 euro i diskutueshem.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5244
 • Cmimi: €36,000
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 1970
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!