Okazion shitet apartament 1+1 Shkembi i Kavajes

 • €40,000
Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6722
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52

Okazion shitet apartament 1+1 Shkembi i Kavajes

Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 6722
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6722
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në  Shkëmbin e Kavajës , në një zonë të qetë.

Ndodhet në katin e 7-të me ashensor. Ka një siperfaqe prej 52 m2 dhe disponon

1 dhomë gjumi , 1 sallë ndenjeje , ballkon dhe tualet gjithashtu eshte i pajisur me 2 kondicioner ne songiorno dhe ne dhomen e gjumit..

Mobilimi është i ri.

CMIMI OKAZION.

 • Address Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6722
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 52 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!