Okazion Shitet Apartament 1+1 prane Stadiumit

 • €29,500
Rruga Abaz Çelkupa, Durrësi, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Okazion Shitet Apartament 1+1 prane Stadiumit
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
Ne Shitje Extra
Rruga Abaz Çelkupa, Durrësi, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €29,500

Përmbledhje

Property ID: 10973
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne lagjen nr.16 prane Kopeshtit Soros.
Ndertimi eshte parafabrikat ne katin e 5 ( i fundit ) me siperfaqje rreth 60m.
Shitet i kompletuar sic eshte ne foto.
Organizohet nga 1 dhome gjumi, soxhorno, aneks gatimi, ballkon dhe tualet me dritare.
Cmimi eshte 29.500 euro

 • Address Rruga Abaz Çelkupa, Durrësi, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 10973
 • Cmimi: €29,500
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!