Okazion shitet apartament 1+1 prane shkolles se muzikes

 • €45,000
Fan S. NOLI, Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6992
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64

Okazion shitet apartament 1+1 prane shkolles se muzikes

Fan S. NOLI, Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €45,000

Përmbledhje

Property ID: 6992
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6992
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 1+1 prane shkolles se muzikes.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane qendres ku ploteson te gjiths facilitetet , ndodhet prane shkollave , marketeve te zones etj.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te . Ka nje siperfaqe prej 64 m2 dhe eshte i organizuar nga nje salle ndenjeje , nje dhome gjumi , koridor i cili te shoqeron ne te tgjitha ambientet e shtepise dhe nje tualet.

Apartamenti eshte i gjithi i veshur me parket.

CMIMI OKAZION.

 • Address Fan S. NOLI, Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6992
 • Cmimi: €45,000
 • Property Size: 64 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!