Okazion Shitet apartament 1+1 prane Muzeumit

 • €24,000
Rruga Andon Naçi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7850
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Okazion Shitet apartament 1+1 prane Muzeumit

Rruga Andon Naçi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €24,000

Përmbledhje

Property ID: 7850
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7850
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 1+1 prane Muzeumit ne lagjen nr.9 .Apartamenti 1+1 eshte ne katin e pare. Siperfaqia eshte 55m i banueshem ka dhe nje oborr te vogel.
Apartamenti eshte me hipoteke

 • Address Rruga Andon Naçi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7850
 • Cmimi: €24,000
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!