Okazion shitet apartament 1+1 prane Kazazit

 • €600/metri
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 1+1 prane Kazazit

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €600/metri

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 1+1 prane Kazazit ne lagjen nr.5 ne katin e 8 i pa demtuar nga termeti.
Jane 2 apartamente 1+1 njeri eshte 66m dhe tjetri 75m. Apartamentet shiten tek e tek por dhe bashke qe mund te pershaten ne 3+1 apo me shume.
Cmimi eshte 600 euro/m i diskueshem

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8111
 • Cmimi: €600/metri
 • Property Size: 66 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

€37,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 63

Shitet Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes

€30,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 75

Okazion shitet apartament 1+1 kati 3 i pershtatshem per 2+1

€37,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!