Okazion Shitet apartament 1+1 prane Spitalit

 • €29,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8230
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Okazion Shitet apartament 1+1 prane Spitalit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €29,000

Përmbledhje

Property ID: 8230
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8230
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 1+1 prane Spitalit  ne lagjen nr.18 zona Dylit . Ndertimi eshte I ri me ashensor dhe I sapo restauruar.

Apartamenti eshte ne katin e 7 me siperfaqje totale 60m². Organizohet nga nje koridot, Soxhorno, ballkon, dhome gjumit dhe tualet me dritare.

Eshte me Dokumenta Hipotekore

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8230
 • Cmimi: €29,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!