Okazion shitet apartament 1+1 ne Vollga

 • €38,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7547
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • 0
 • Lot m²

Okazion shitet apartament 1+1 ne Vollga

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €38,000

Përmbledhje

Property ID: 7547
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7547
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • 0
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 1+1 ne Vollga.

Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar te qytetit gjithashtu prane shetitores , marketeve , shkollave ejt.

Apartamenti eshte ne katin e 1-re te nje pallati egzistues. Ka nje siperfaqe prej 58 m2 dhe eshte i organizuar nga : nje dhome gjumi , nje salle ndenjeje , ballkon te mbyllur me vetrate dhe nje tualet.
Apartameni eshte i pershtatshem dhe per zyra sherbimesh.

Mobilimi eshte i ri dhe perfshihet ne cmim.
CMIMI OKAZION.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7547
 • Cmimi: €38,000
 • Property Size: 60 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!