09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne qender

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€30,000

Pershkrimi

Okazion Shitet Apartament 1+1 prane Muzeumit, tek shkolla 9-vjecare 2 Gjelave.
Apartamenti eshte ne katin e pare ose kati 0 tekni. Eshte ndertim i ri dhe i ngrituar me disa shkalle. Poshte apartamentit jane garazhdet, nen-toke.
Apartamenti shitet i mobiluar.

 54 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €30,000
 • Siperfaqja prones: 66 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi prones: Apartamente 1+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€78,000€75,000
Okazion Apartament 2+1 ne qender

Okazion Apartament 2+1 ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 112

Apartamente 2+1, Apartmente

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€78,000€75,000

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 112

Apartamente 2+1, Apartmente

2 weeks ago

Okazion shitet apartamenti 1+1

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1, Apartmente

Lori Fast

2 weeks ago

€38,000

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1, Apartmente

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet apartament Mali Robit

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet apartament Mali Robit

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 me qera ne Vollga, pamje nga deti

Apartament 3+1 me qera ne Vollga
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!