09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Malin Robit

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
€32,000

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Malit Robit, pjese e nje rezidence. Ndodhet ne katin e 2, e nje ndertimi 4 katesh, me ashensor. Rezidence ndodhet prane Resortit Prestige.
Struktura e apartamentit perbehet nga nje dhome gjumi, soxhorno, ballkoni dhe wc.

 

 76 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • Zip/Postal Code: 2504
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €32,000
  • Siperfaqja prones: 62 m²
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Apartamente 1+1
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€260,000
Shitet Toke Are ne Shen - Vlash

Shitet toke ne Shen Vlash

Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 13000

Toka

Fast Imobiliare

1 month ago

€260,000

m²: 13000

Toka

1 month ago

€29,700
Okazion Shitet Apartament 1+1 Golem

Okazion Shitet Apartament 1+1 Golem

Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

4 days ago

€29,700

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

4 days ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Gjirin e Lalzit

Apartament 1+1 okazion ne Gjirin e Lalzit
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!