Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

 • €32,000
Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 4602
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • 2006
 • Year Built

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €32,000

Përmbledhje

Property ID: 4602
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 4602
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • 2006
 • Year Built

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 1+1 ne Golem, shume prane detit. Zone turistike nga pushues te huaj dhe vendas.
Zona perbehet kryesisht nga ndertime rezidenciale , resorte , hotele dhe apartamente familjare.
Apartamenti eshte ne katin e 4 te banimit. Struktura eshte 1+1 me dhome gjumi, soxhorno, 2 ballkone dhe wc.
Mobilimi i apartamentit eshte i ri dhe shume pak i perdorur. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi.

Apartamenti eshte me Certifikat Hipotekore.

 • Address Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 4602
 • Cmimi: €32,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!