09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Gjirin e Lalzit

Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
€56,700

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 okazion ne Gjirin e Lalzit pjese e Resortit Perla. Resorti eshte shume cilesor.
Resorti eshte shume cilesor dhe i ofron te gjitha sherbimet.
I Survejuar gjate gjithe vitit gjithashtu dhe i admnistruar gjate gjithe vitit.

Apartamenti eshte me siperfaqje 63m dhe i organizuar me nje dhome gjumi, soxhorno, ballkon dhe wc. Punimet jane nga me cilesoret si dyert, dritaret, pllakat dhe instalimet elektrike, hidraulike.

 

 160 Shikime total,  3 Shikime sot

  • Address: Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
  • Zip/Postal Code: 2015
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €56,700
  • Siperfaqja prones: 63 m²
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Banjot: 1
  • Year Built: 2016
  • Tipi prones: Apartamente 1+1
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€78,000€75,000
Okazion Apartament 2+1 ne qender

Okazion Apartament 2+1 ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 112

Apartamente 2+1, Apartmente

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€78,000€75,000

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 112

Apartamente 2+1, Apartmente

2 weeks ago

€55,000

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 101

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

2 months ago

€55,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 101

Apartamente 2+1

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Malit Robit

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Malin Robit

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!