Okazion Shitet Apartament 1+1 me 400 euro/m

 • €25,200
Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7698
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Okazion Shitet Apartament 1+1 me 400 euro/m

Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €25,200

Përmbledhje

Property ID: 7698
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7698
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 1+1 me 400 euro/m ne lagjen nr.18 prane spitalit. Ndertimi eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e pare te banimit.
Siperfaqia totale eshte 63m ndersa siperfaqia e banueshme eshte 55m. Ne foto eshte dhe projekti i apartamentit.
Nje avantazh qe ofron kjo prone eshte dhe posti i parkimit.
Zona eshte shume e qete dhe ndodhet shume prane spitalit, kopeshteve, gjimnazeve dhe marketeve.
Prona eshte me certifikat Hipotekore.

 

 • Address Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7698
 • Cmimi: €25,200
 • Property Size: 63 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!