Okazion shitet apartament 1+1 kati 3 i pershtatshem per 2+1

 • €37,000

Okazion shitet apartament 1+1 kati 3 i pershtatshem per 2+1

 • €37,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane lagjes nr.6 tek Komuna. Ndertimi eshte egzistues dhe ndodhet ne katin e 3 nga toka. Siperfaqja eshe 60m te pastra. Mundesi pershtatje ne 2+1.
Ndodhet gati ne qender. Zona eshte shume e preferuar  ofron dhe hapesir parkimi . Dokumenta te rregullta hipotekore.

Adresa

Detajet

 • Property ID: 8072
 • Cmimi: €37,000
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

€37,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 63

Shitet Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes

€30,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Okazion shitet apartament 1+1 prane Kazazit

€600/metri
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 66

Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 75

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!