Okazion shitet apartament 1+1

 • €65,000
Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6198
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68

Okazion shitet apartament 1+1

Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 6198
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6198
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 1+1 në zonën e Kuminit .

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë pranë qendrës.

Ka një organizim të rregullt . Disponon një sallë ndenjej , dhomë gjumi , koridor dhe tualet.

Mobilimi është i ri dhe sipas tendencave të fundit.

 • Address Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6198
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 68 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!