Okazion shitet apartament 1+1

 • €31,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 1+1

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €31,000

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 1+1 lagja 18 pranë Spitalit Amerikan.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe pranë qendrës.

Banesa është rreth 58 metra dhe disponon nje koridor i cili të shoqëron në të gjitha ambientet e shtëpise , domë gjumi , sallë ndenjeje , tualet.

Apartamenti është i hipotekuar.

 291 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6119
 • Cmimi: €31,000
 • Property Size: 58 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 prane shkolles se muzikes

€45,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 64

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Mali i Robit

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 77

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Zirkon

€52,700
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 62

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Zirkon

€56,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 66

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!